www.cvonline.hu

FOLYAMATKEZELŐ OPERÁTOR

  • A hirdetés 188 napja lejárt

Multinacionális gyártó cég munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

(12 órás folyamatos műszakban)

 Főbb feladatok:

  • számítógépes és kézi folyamatirányítás
  • egyszerűbb laboratóriumi mérések elvégzése
  • technológiai tisztítások
  • hibakivizsgálásban való részvétel, hibaelhárítás

Elvárások:

  • szakirányú középiskolai végzettség (élelmiszeripari, vegyi, gépész végzettség előnyt jelent)
  • számítógépes alapismeretek

Emelőgép kezelői jogosítvány előnyt jelent!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el rövid szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével - az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő