www.cvonline.hu

FOLYAMATIRÁNYÍTÓ MŰSZERÉSZ - Ipari gáz- és tüzeléstechnika

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 500027
Link megjelenítéseimages/editor/1301235859.jpg" border="0" width="302" height="200" />
Székesfehérvár környéki multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba az ipari gáz- és tüzeléstechnikai rendszerein, a hő fejlesztő berendezésein végezendő feladatokra:

FOLYAMATIRÁNYÍTÓ MŰSZERÉSZ

- Ipari gáz- és tüzeléstechnika -

FELADATOK

  • Üzemeltetési és ellenőrzési feladatok
  • Fellépő üzemzavar és hibaelhárítás
  • Gáztüzelő berendezések rutin karbantartása és nagyjavítása
  • Hőtechnikai bemérések végzése
  • Meleg vizes és gőzkazánok üzemeltetése

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú villamos vagy műszerész végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret
  • OKJ végzettségek valamelyike: ipari gáz- és olajtüzelő-berendezés szerelő, karbantartó, javító, ipari olaj- és gáztüzelő berendezés szerelő, üzembe helyező, gáz- és olajtüzelő-berendezés szerelő, üzembe helyező mester, gáztechnikai műszerész, gázvezeték és készülékszerelő, vegyi- és kalorikus gépszerelő és karbantartó, gáz- és hőtermelő berendezés-szerelő
  • Munkarend: Betanulási időszak után 6+2-es folyamatos műszakrend

ELŐNYT JELENT

  • PLC ismeretek és arcképes gázszerelő igazolvány

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem és cafeteria,
  • Változatos munkafeladatok

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATIRÁNYÍTÓ MŰSZERÉSZ- Ipari gáz- és tüzeléstechnika, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése