www.cvonline.hu

Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Folyamatirányítási Műszerész

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Elvárások:

  • Folyamatirányítási rendszerek üzemeltetésében és karbantartásában szerzett gyakorlat és ennek megfelelő szakképzettség;
  • MS Office alkalmazói szintű, magabiztos ismerete;
  • Legalább középfokú villamos vagy műszerész végzettség, pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk;PLC ismeretek;
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Feladatok:

  • Az energiaszolgáltatás területén levő folyamatirányítási rendszerek üzemvitelének biztosítása, karbantartása, üzemzavarok elhárítása.

Amit kínálunk:

  • Kiváló juttatási csomag (13. havi fizetés, bónusz, karácsonyi juttatás, cafeteria, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár);
  • Stabil vállalati háttér;
  • Felelősségteljes munkakör;
  • Lakhatási támogatás;
  • Utazási támogatás;
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség.

Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő, Energetika / Villamosság, Villanyszerelő, Mérnök / Műszaki, Szerelő, Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű