www.cvonline.hu

For fulfilling the position
FOLYAMATIRÁNYÍTÁSI MŰSZERÉSZ
we are looking for colleagues

Az ALCOA-Köfém Kft. gáztüzelő berendezések üzemeltetésére, karbantartására

Folyamatirányítási Műszerész

munkatársat keres.

ELVÁRÁSOK:

  • Földgáz tüzelő berendezések üzemeltetésben és karbantartásában szerzett gyakorlat és ennek megfelelő szakképzettség.
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret.
  •  „B” kategóriás vezetői jogosítvány.
  • Megszakítás nélküli (6+2-es) munkarend vállalása.
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

FŐBB FELADATOK:

  • Vállalat területén lévő földgáz tüzelő berendezések üzemvitelének biztosítása, karbantartása, az üzemzavarok elhárítása, vizsgálata és hőtechnikai bemérések végzése.

ELŐNY:

  • Arcképes gázszerelő igazolvány.
  • Középfokú villamos vagy műszerész végzettség.
  • PLC-s ismeretek.

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Please send your application and CV with photo to
ALCOA Career Site