www.cvonline.hu

Folyamatirányítási Menedzser

  • A hirdetés 737 napja lejárt

Folyamatirányítási Menedzser ANGOL

(Budapest)

Feladatok:

  • naprakész előrejelzések készítése,
  • átlátható leltárlista biztosítása
  • társosztályok munkájának támogatása

Elvárások:

  • folyékony angol nyelvtudás
  • alábbi programok magas szintű ismerete: Excel, MS Access, SQL, adatbázisok kezelése
  • csapatban való munkavégzés és a magas elvárásoknak való megfelelés igény
  • gyakorlatias, analitikusai beállítottság
  • problémamegoldó képesség

Előny:

  • SAP & APERIA ismerete

A jelentkezés feltétele a 18. életév betöltése és az aktív nappalis hallgatói jogviszony megléte.

Ha szeretnél egy nemzetközi munkakörnyezetben versenyképes szakmai tapasztalatra és fizetésre szert tenni, akkor várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre. A Tárgyba írd be: Demand_Planner

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol