www.cvonline.hu

Folyamatfelelős

  • A hirdetés 1331 napja lejárt
52779-FolyamatfelelősLink megjelenítése">

Ügyfelünk egy nemzetközileg elismert gyártóvállalat, saját piaci szegmensében piacvezető Európában. Aszódi leányvállalatának Mérnökségi csapatába keresünk

pozícióba munkatársat.

Munkakör célja: gyártási folyamatok teljes körű felügyelete.

Feladat:
  • Új és meglévő gyártási folyamatok tervezése, kialakítása és optimalizálása, ezen tevékenység irányítása, határidők nyomon követése;
  • Műveleti tervek, munkautasítások, ellenőrzési utasítások készítése;
  • A gyártási folyamat beruházásaihoz megtérülés kalkuláció készítése;
  • Folyamatképesség vizsgálatok elvégzése, dokumentálása;
  • A gyártási folyamat veszteségeinek nyomon követése, intézkedések meghatározása veszteségek megszüntetéséhez;
  • Hiba és ok elemzőfolyamatokban, reklamációk kezelésében aktív részvétel.
Elvárás:
  • Villamos - vagy gépészmérnök, gépésztechnikus végzettség;
  • Kommunikációs szintű angol- és/vagy német nyekvtudás;
  • Legalább 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Előny: fröccsöntési, automatizálási, autóipari beszállítóként szerzett szakmai tapasztalat, LEAN ismeret;
  • Jó kommunikációs képesség, strukturált gondolkodás, jó együttmőködőképesség.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 52.779-es referenciaszámra, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki