www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő

  • A hirdetés 744 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Aktív részvétel az éves célkitűzések meghatározásában és értékelésében. Az A3 gondolkodás és a PDCA menedzsment alkalmazása. A minőségközpontú gondolkodás és viselkedés megvalósítása
  • Értékáram folyamatok, elrendezési rajzok, (kézi-, gépi) munkahelyek tervezése és a megvalósításban közreműködés. A veszteségek feltárása, folyamatos fejlesztés kezdeményezése és alkalmazása
  • A vállalat probléma-megoldó kultúrájának fejlesztése
  • Aktív részvétel és kezdeményezés az oktatási program kialakításában, a munkatársak folyamatos fejlesztése, tréningek megtartása, mentorálás
  • Folyamat megerősítés, belső ellenőrzések, auditok végrehajtása a javító-, megelőző akciók nyomon követése, részt vétel a megvalósításban
  • Nemzetközi projektekben való részvétel, értékáram és logisztikai folyamat kialakítása a vállalati termelési rendszer elveinek biztosításával

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki iskolai végzettség
  • Angol nyelv középfokú alkalmazása (német nyelv előny)
  • Ipari, elsősorban autóipari gyakorlat (minimum 3 év)
  • Lean filozófia, alapelvek és módszerek ismerete és szakmai gyakorlat
  • Informatikai ismeretek (MS Office, Visio, Web,- AutoCAD előny)
  • Minőség-központú gondolkodás, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Képesség csapatmunkára
  • Kezdeményező készség
  • Szervező és tervező készség
  • Kommunikációs készség, asszertivitás, konfliktus-kezelő képesség

Pozíció területe(i):

  • ZPS (folyamatfejlesztési osztály)

Munkavégzés helye: Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő