www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő

  • A hirdetés 71 napja lejárt

Pozíció leírása:

A termelés hatékonyságát elősegítő projektek megtervezése,
Termelési mutatószámok követése, elemzések elvégzése,
A gyártás folyamán felmerülő problémák elemzése, hibaokok feltárása, hibák kezelése, javító intézkedések kidolgozása,
Folyamatok fejlesztése, gyártásközi selejtek csökkentése, minőségi mutatók javítása,
Kapcsolódó dokumentációk elkészítése, frissítése,
Fejlesztő projektek cél és időterv meghatározása, ezek folyamatos kontrollja, elért megtakarítások mérése,
Minőségügyi reklamációk kezelésében való részvétel,
Riportolás a quality vezető és a termelésvezető felé.

Követelmények:

Műszaki végzettség
Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
Műanyagipari tapasztalat

Előny:

Autóipari tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Fröccsöntési technológia, szerszám ismerete

Munkavégzés helye:

Tatabánya régió (Budaörs-Tatabánya régióból bejárható)

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol vagy német nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Elvárás

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Önálló problémamegoldó képességgel és jó szervezőkészséggel rendelkezik.

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Stabil, nemzetközi cégcsoport
Nemzetközi kapcsolattartás, aktív német nyelvhasználat
Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség