www.cvonline.hu
Folyamatfejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.15.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1071110
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik dinamikusan fejlődő startup partnerünk számára keresünk a megjelölt pozícióba megfelelő jelöltet.

Feladatok

  • Java alapú humán Workflow alkalmazások és szolgáltatások tervezése, kivitelezése, telepítése, üzemeltetés támogatása
  • Elvárások

  • Java fejlesztői tapasztalat
  • BPMN Workflow engine (Oracle, jBPM stb.) alapú tervezői és fejlesztői tapasztalat
  • Hibernate, Spring, SQL technológiák ismerete
  • Előnyök

  • RedHat jBPM keretrendszer ismerete
  • PHP programozói ismeret
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió