www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő projekt menedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.10.15.
Hirdetés azonosító: 845632

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünk logisztikai egységéhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- A termékbevezetési projektek előtervezése az APQP folyamat előírásai szerint
- Mintagyártás szervezése, koordinálása, a gyártósorok layout-jának és munkahely kialakításának tervezése
- Beruházások előkészítésében való közreműködés
- PPAP dokumentumok előállítása
- ESD szempontoknak megfelelő gyártás kialakítása
- 5S módszerek bevezetése a gyártásba
- Kapcsolattartás a gyárakkal, társszervezetekkel, vevőkkel, beszállítókkal

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent)
- Minimum 2 év, gyártó környezetben, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
- Erős műszaki affinitás, logisztikai ismeretek
- Projekt menedzsment tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
- Minőségbiztosítási szabványok, statisztikai módszerek ismerete (8D, 5S, LEAN, Six Sigma Black Belt és PMP vizsga)

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Hosszú távra szóló munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a