www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 920577
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk folyamatfejlesztő mérnököt az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Meglévő folyamatok átszervezése, optimalizálása, hatékonyság növelése
  • Az intézkedések bevezetésében való részvétel és felügyelet
  • Együttműködés az új gyártási technikák- és  technológiák bevezetésében
  • Poka-Yoke projektekben való aktív részvétel
  • Folyamatminőség és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Együttműködés a jobbító javaslatok kiértékelésében és a fejlesztések megvalósításában

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Minimum 3 év nagyipari vállalatnál szerzett tapasztalat  (autóipar, gépipar vagy elektronikai ipar területén)
  • Beruházási projektekben szerzett tapasztalat
  • Projektkoordinációs tapasztalat
  • Angol aktív tárgyalóképes nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.

Kategória
Mérnök / Műszaki