www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 912 napja lejárt
Multinacionális autóiparban élenjáró megbízónkhoz keresünk munkatársat. Partnerünk több mint 140 éves múltra tekinthet vissza, akik a leginnovatívabb mobilitási megoldásokat biztosítják. A nemzetközi csapatuk stabilitását bizonyítja, hogy világszerte 180 000 munkavállalóval büszkélkedhetnek, 50 országban. Kreatív és előrelátó csapatukba keresnek Folyamatfejlesztő mérnök kollégát.

Feladatok:
  • Meglévő folyamatok átszervezése, optimalizálása, hatékonyság növelése;
  • Az intézkedések bevezetésében való részvétel és felügyelet;
  • Együttműködés az új gyártási technikák- és technológiák bevezetésében;
  • Poka-Yoke projektekben való aktív részvétel;
  • Folyamatminőség és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása;
  • Együttműködés a jobbító javaslatok kiértékelésében és a fejlesztések megvalósításában.
Elvárások:
  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség;
  • Minimum 3 év nagyipari vállalatnál szerzett tapasztalat (autóipar, gépipar vagy elektronikai ipar területén);
  • Beruházási projektekben szerzett tapasztalat;
  • Projektkoordinációs tapasztalat;
  • Angol aktív tárgyalóképes nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt);
  • Jó kommunikációs készség;
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés;
  • Határozott fellépés;
  • Csapatban történő munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Amit a megbízónk kínál:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet;
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Csongrád megye
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar-, és német nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.