www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

FELHÍVÁS

MOL-csoport / MOL Plc.

A Petrolszolg Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Feladatok:

  • A Petrolszolg Kft. folyamatainak felülvizsgálata, optimalizálása, szükség szerinti módosítási javaslatok tétele a szervezeti egységek vezetőinek
  • Folyamatfejlesztési lehetőségek feltárása, fejlesztési projektek tervezése, végigvitele, és átfogó irányítása, a folyamfejlesztési javaslatok előkészítettségének ellenőrzése
  • Javasolt javító/fejlesztési intézkedések megvalósulásának biztosítása
  • A megvalósult változások folyamatos nyomon követése, analizálása, nem megfelelő eredmény esetén az okok feltárása, javító akciók kidolgozása, implementálásuknál való támogatás nyújtás
  • Folyamatok standardizálásának elősegítése, támogatása, a legjobb gyakorlatok (best practice) szervezetek közötti átadásának megvalósítása
  • A szervezethez tartozó kollégák munkájának koordinálása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség - főiskolai és/vagy egyetemi diploma (gépészmérnöki előny)
  • Aktív, folyékony írás- és kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Access, Basic, MS Excel programozói ismeretek

Egyéb követelmények:

  • B típusú vezetői engedély
  • Analitikus képességek, folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás
  • Proaktivitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló, hatékony munkavégzés
  • Precizitás, kitartás, racionalitás
  • Megbízhatóság
  • Szervezőképesség
  • Innovatív készség -  kreativitás, újszerű megoldások iránti fogékonyság

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a MOL-csoport Állásportálján keresztül!

Az Ön Toborzási szakértője: Pintér Csaba (36-20-556-910)

Jelentkezési határidő: 2014.08.10.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol