www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 1212 napja lejárt

Petrolszolg Kft.

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Feladatok:

  • a Petrolszolg Kft. folyamatainak felülvizsgálata, optimalizálása, szükség szerinti módosítási javaslatok tétele a szervezeti egységek vezetőinek
  • folyamatfejlesztési lehetőségek feltárása, fejlesztési projektek tervezése, végigvitele, és átfogó irányítása, a folyamfejlesztési javaslatok előkészítettségének ellenőrzése
  • javasolt javító/fejlesztési intézkedések megvalósulásának biztosítása
  • a megvalósult változások folyamatos nyomon követése, analizálása, nem megfelelő eredmény esetén az okok feltárása, javító akciók kidolgozása, implementálásuknál való támogatás nyújtás
  • folyamatok standardizálásának elősegítése, támogatása, a legjobb gyakorlatok (best practice) szervezetek közötti átadásának megvalósulósítása
  • folyamatokra történő programkészítés (Excelben, VBA, MS Project)

Követelmények:

  • felsőfokú végzettség - főiskolai és/vagy egyetemi diploma (gépészmérnöki előny)
  • Access, Basic programozói ismeretek
  • aktív, folyékony írás- és kommunikációképes angol nyelvtudás
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Egyéb követelmények:

  • B típusú vezetői engedély
  • analitikus képességek, folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás
  • proaktivitás
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló, hatékony munkavégzés
  • precizitás, kitartás, racionalitás
  • megbízhatóság
  • szervezőképesség
  • innovatív készség -  kreativitás, újszerű megoldások iránti fogékonyság

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a MOL-csoport Állásportálján keresztül!

Az Ön Toborzási szakértője: Pintér Csaba (36-20-556-6910)

Jelentkezési határidő: 2014.06.25

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol