www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 1276 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója,
piacán elismert nemzetközi autóipari megbízója részére bővítés miatt munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Békés megyébe

Feladatok:
•A gyártási folyamat és ellenőrzési terv készítése, munkafolyamat megtervezése, folyamatfejlesztés,
•Kalkulációk és árajánlatok elkészítésében való részvétel,
•Gyártási dokumentáció kezelése,
•Reklamációk feldolgozása, javító intézkedések tervezése és bevezetése,
•Fejlesztőmérnökökkel és a minőségtervezéssel való szoros együttműködés.

Elvárások:
•Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség,
•Középfokú német vagy angol nyelvtudás
•Önálló munkavégzésre való hajlandóság, tanulási vágy,
•Előny: szakmai tapasztalat.

Amit ajánlunk:
•Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű nemzetközi vállalatnál,
•Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:
•Békés megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő