www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 1030 napja lejárt

A Morgan AM&T a szénalapú anyagok tervezése és fejlesztése, gyártási technológiája és alkalmazott műszaki megoldásai terén a világ egyik vezető vállalata, és gyors ütemben fejlődik, mind az oxid-, mind a nem-oxidkerámiák terén szerzett tapasztalatainkkal párhuzamosan. Magyarországi vállalata a Morgan Hungary Kft. budapesti telephelyére keresünk

folyamatfejlesztő mérnök
munkakörbe munkatársat.

Ellátandó feladatok, célok:

  • A gyártási folyamat, technológia fejlesztése, egyszerűsítése, standardizálása, vizualizálása.
  • Munkafolyamatok optimalizálása figyelembe véve a munkabiztonságot, költségeket, minőséget, környezet- és egészségvédelmet.
  • Átfutási idők, típusátállások idejének a csökkentése,
  • Új technológia bevezetése, technológiai folyamatparaméterek meghatározása meglévő technológia felügyelete,
  • A gyártáshoz szükséges eszközök, szerszámok vagy berendezések meghatározása és biztosítása,
  • Műszaki és technológiai dokumentáció elkészítése, karbantartása és tárolása (papír és elektronikus forma, ügyviteli szoftver, cikktörzs),
  • A gyártásához szükséges emberi erőforrás meghatározása, normaidők felügyelete, csökkentése,
  • Munkautasítások és művelettervek készítése és azok folyamatos aktualizálása,
  • Közreműködés a gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, tervezésében, legyártatásában,
  • Segítségnyújtás a vevői reklamációk, belső eredetű nem megfelelőségek kivizsgálásában, a gyökér okok felderítésében,
  • Aktív részvétel a folyamatos fejlesztési tevékenységekben (Six Sigma, Lean, Kaizen)
Tapasztalati évek száma, elvárt gyakorlat:
  • akár friss diplomás is lehet
Nyelvtudás és szintje:
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
Végzettségi, képesítési kritériumok:
  • gépészmérnök, lehetőleg gyártástechnológiai szakirány
  • AUTOCAD
  • Lean ismeretek
  • MS Office ismeretek
Személyiség, - képesség – és magatartásbeli kritériumok:
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • feladatokra irányuló kiváló koncentráló készség
  • terhelhetőség, jó munkabírás
  • rendezett, alapos munkavégzés
  • magabiztos és határozott együttműködésre való képesség
  • kiváló adatelemző készség
  • csapatjátékos, együttműködő személy
  • eredményorientált, kiváló kommunikációs és koordináló készségekkel rendelkező személy.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő