www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök

  • Company_icon BECOM Electronics Hungary Kft.
  • Location_icon Környe, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

A Becom Electronics GmbH leányvállalata vagyunk, az ipar egyik vezető EMS-Partnere (Electronics Engineering & Manufacturing Services), osztrák székhellyel. Ügyfeleink a rugalmasság mellett értékelik a magas minőségi normákat és az átfogó technikai szakértelmünket. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk magyarországi leányvállalatunkba.

Feladatok:

  • Új berendezések bevezetése, telepítése
  • Új termékek bevezetése
  • Technikai kivitelezhetőség ellenőrzése
  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Berendezések specifikációinak, követelményeinek elő- és elkészítése
  • Minőségügyi riportok kiértékelése és az erre vonatkozó intézkedések bevezetése
  • 5S, KVP, TPM, LEAN bevezetése, felügyelete
  • Termelési folyamatoknál lévő eltérések elemzése/analizálása és az ezzel kapcsolatos intézkedések bevezetése
  • Meglévő folyamatok támogatása a gyártásspecifikus konstrukciókra vonatkozóan
  • Változásmenedzsment, jobbítási javaslatok a termelésben
  • Folyamatautomatizálási koncepciók létrehozása

Elvárások:

  • Felsőfokú elektronikai végzettség
  • Projektmenedzsment és minőségbiztosítási ismeretek
  • Utazási hajlandóság
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Automatizálási ismeretek
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Utazási támogatás/juttatások:

  • Bejárás támogatás
  • Egyéb béren kívüli juttatás

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette figyelmét és szeretne csapatunk részese lenni, kérjük küldje el pályázatát az alábbi elérhetőségeink bármelyikére :
Cím: H-2851 Környe, Budai út 1.

Weboldal: Link megjelenítése

Helyek Környe
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök, Elektromérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás, Folyamatmérnök, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Elektromérnök, Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német