www.cvonline.hu
Folyamatfejlesztő mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.06.22.
Hirdetés azonosító: 1050849
lejárt

Pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég felépítési és működési struktúrájának kialakítási részprojektjeinek a vezetése a szakterületen belül és az ezen túllépő projektekben való közreműködés
  • Meglévő folyamatok elemzése, lehetőségek megállapítása, optimalizálási megoldások megfogalmazása és ezek megvalósításának biztosítása
  • Javítást célzó workshopok koncepcióinak létrehozása, megvalósítása, valamint workshop- és projekt csoportok irányítása
  • A felépítési és működési struktúra alapelveinek alkalmazása és közvetítése, valamint a LEAN management módszereinek igény szerinti használata (pl.: értékáram elemzés és design, szisztematikus problémamegoldás, 5S, szabványosítás és KPV, shopfloor manegement)
  • Egy helyi javítást célzó szervezet felépítése a szakterületen belül, szorosan együttműködve a helyi LEAN projektvezetővel és egyeztetve a központi minőségi-, és folyamatmenedzsmenttel
  • A helyi javítást célzó szervezet szakmai vezetése és továbbfejlesztése
  • Az eredmények rendszeres dokumentálása, kommunikálása és szabványosítása

Elvárások:

  • Befejezett kereskedelmi vagy műszaki tanulmányok, többéves tapasztalat a termelés területén, vagy mesteri fokozat műszaki vagy ipari területen
  • Folyamatok ismerete, különösen a gyártás, szerelés területeken
  • Vállalkozói gondolkodásmód
  • Megoldás orientáltság és kreativitás a problémák kezelése során
  • Strukturált gondolkodás és cselekvés
  • Változásorientáltság
  • Csapatszellem és konfliktuskezelési képesség illetve érdekérvényesítési képesség
  • Társalgási szintű német nyelvtudás, írásban és szóban

Előny:

  • LEAN ismeretek
  • Projektmenedzser tanúsítvány
  • Tapasztalat projektek és workshopok vezetésében
  • Tapasztalat a változás menedzsment területén
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Együttműködő, támogató munkahelyi légkör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.