www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök (Veszprém)

  • A hirdetés 838 napja lejárt

Veszprém megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Folyamatfejlesztő mérnök munkatársat, az alábbiak feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Éves folyamatfejlesztési terv elkészítése során szakmai iránymutatás nyújtása
  • Aktuális állapot felmérése (REFA, MTM)
  • Folyamatfejlesztési projektek vezetése
  • A folyamatok javulásának folyamatos nyomon követése, mérése, értékelése, prezentálása
  • Új lean eszközök bevezetése, azok támogatása
  • Költségcsökkentési lehetőségek felismerése, meghatározása
  • Dolgozói javaslati rendszer kidolgozása, azok előkészítése és vezetőség felé történő prezentálása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel a lean elvű működés sikere érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök)
  • Minimum 3 éves autóiparban, folyamatfejlesztési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • ISO/TS 16949 ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó szervezői készség
  • Folyamatokban való gondolkodás képessége

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.