www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök - Tatabánya

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 35 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Új berendezések bevezetése, telepítése. Termelési folyamatoknál lévő eltérések elemzése/analizálása és az ezzel kapcsolatos intézkedések bevezetése. Folyamatautomatizálási koncepciók. Termelési folyamatok optimalizálása. Változásmenedzsment, jobbítási javaslatok a termelésben.

Végzettség:
Felsőfokú elektronikai/mechatronikai végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Releváns szakmai tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás Projektmenedzsment és minőségbiztosítási ismeretek Utazási hajlandóság

Műszaki területre

Megjegyzés:
Az elektronika, a tervezés, a gyártás és a szolgáltatás területén vezető multinacionális vállalat.