www.cvonline.hu

FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.12.06.
Hirdetés azonosító: 1196331

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A termelő és kapcsolódó területek hatékonyságának folyamatos javítása, kapacitásnövelési tevékenységek támogatása
  • A folyamatok elemzése és értékelése, hatékonyságnövelés
  • Optimalizálási lehetőségek meghatározása
  • Az optimalizálást célzó lépések gazdasági és nem gazdasági jellegű hatásainak elemzése a szakterületekkel
  • Részvétel az akciók bevezetésében
  • A tevékenységek, folyamatok fejlődésének követése
  • Összeszerelési idő mérése a termelővonalakon (REFA)
  • Mérési terv követése
  • A folyamatleírások ellenőrzése
  • Érvényesítések kérése
  • Változtatások létrehozása a rendszerben
  • Ergonómia értékelése a munkahelyeken
  • A munkahelyek ergonómiai fejlesztési lehetőségeinek megtalálása
  • Ötletek nyújtása a felelős kollégák felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • LEAN, REFA módszer ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678