www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök (Komárom-Esztergom megye)

  • A hirdetés 476 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártási folyamatok hatékonysági és minőségi fejlesztése;
Ergonómiai, költségcsökkentő, hatékonyság növelő intézkedések, megoldások kezdeményezése, bevezetésének koordinálása, felkövetése;
Jobbító javaslatok benyújtása, költségmegtérülési kalkulációk készítése,ezen javaslatok bevezetése;
PFMEA kidolgozása és karbantartása, MSA folyamatok fejlesztése;
Sorozatgyártások folyamatfejlesztése, gyártóberendezések optimalizálása;
8D-ben megfogalmazott akciók hatékony és időbeni bevezetése szoros együttműködésben a minőségügyi osztállyal;
Folyamatképesség vizsgálat, analízis és beavatkozás;
Vevői reklamációk gyökér okainak feltárása, megszüntetése.

Követelmények:

Mérnöki végzettség (gépész,villamos, mechatronikai)
Legalább 4-5 év gyártó környezetben szerzett releváns tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Analitikus szemlélet
Jó probléma megoldó képesség

Előny:

Autóipari gyártó cégnél szerzett gyakorlat előny

Munkavégzés helye:

Esztergom, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz és bejárási támogatás
Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat
Szakmai továbbképzések, előrelépési és karrier lehetőség
Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok

Helyek Esztergom
Budapest
Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...