www.cvonline.hu
Folyamatfejlesztő mérnök gyakornok (Referenciaszám: PJ4162)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1010720
lejárt

Budapesti, IV. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk gyakornokot a következő pozícióba:

Folyamatfejlesztő mérnök gyakornok

Feladatok:
- Angol és magyar nyelvű szabályzatok készítése
- Folyamatauditok előkészítése, részvétel azok lebonyolításban
- Statisztikák, elemzések és ehhez kapcsolódó prezentációk készítése
- Szakértő munkájának támogatása
- Projektekben érdekelt felekkel kapcsolattartás
- Projektek előrehaladásának nyilvántartása

Elvárások:
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozaton (aktív vagy passzív jogviszony)
- Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küld el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.