www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök FSandEGM területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 889243

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Folyamatfejlesztő mérnök FS&EGM területre

Feladatok:
  • Gyártási folyamatok folyamatos javítása, költségoptimalizálása, idő és tevékenység elemzések, hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása
  • Az intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • Költséghatékony gyártási rendszer kialakítása, megvalósítása
  • A bevezetett folyamatok hatásvizsgálata
  • Reklamáció feldolgozásban, új projektek bevezetésében való aktív részvétel
  • szerszámok specifikálásában és átvételében való aktív részvétel
  • Folyamatminőség és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Együttműködés a jobbító javaslatok kiértékelésében és a fejlesztések megvalósításában
Elvárások:
  • Felsőfokú gépész vagy mechatronikai végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Autóipar, gépipar vagy elektronikai ipar területén szerzett tapasztalat
  • APQP ismeret
  • Minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete (elsősorban autóipar: ISOTS16949);
  • Német aktív nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt, Angol előny)
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, innovatív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Csapatban történő munkavégzés
  • Tervező programok ismerete előny
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka
Munkavégzés helye:
  • Vác
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése