www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök - Esztergom környéke

  • A hirdetés 410 napja lejárt

Feladatkör:
Az Ön feladatai lesznek: - a gyártási folyamatok hatékonysági és minőségi fejlesztése - folyamatképesség vizsgálat, analízis és beavakozás - PFMEA kidolgozása, karbantartása - MSA folyamatok fejlesztése - vevői reklamációk gyökér okainak feltárása, megszüntetése - 8D-ben megfogalmazott akciók hatékony és időbeni bevezetése - sorozatgyártások folyamatfejlesztése - gyárthatósági elemzések készítése, jobbító javaslatok bevezetése.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki, mérnöki végzettségű pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Minimum 3-5 éves termék- és folyamatmérnöki tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - kommunikációképes angol- vagy németnyelv-tudással - Six Sigma, SPC, Lean, FMEA ismerettel és Continous Improvement tapasztalattal rendelkezik.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Folyamatosan bővülő, fejlődő autóipari vállalat.