www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő és optimalizáló mérnök (Fejér)

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Fejér megyei multinacionális megbízónk részére keresünk Folyamatfejlesztő és optimalizáló mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok

  • A hatékonyság folyamatos javítása a felelősségi körbe tartozó területen
  • A termelésben felesleges tényezők (MUDA) láthatóvá tétele, eltávolítása, kiküszöbölése
  • Szükséges operátor létszám kalkulálása; ciklusidő csökkentése
  • Munkaműveletek szabványosítása, optimalizálása
  • Az anyagáramlás optimalizálása
  • A KANBAN-rendszer működésének felügyelete, fejlesztése, az eltérések azonnali jelzése
  • Költségelemzések elvégzése, költségcsökkentési lehetőségek felkutatása

Elvárások

  • Felsőfokú, műszaki szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Ms Office haladó szintű ismerete (Word, Excel, Power Point)
  • Jó elemzési és problémamegoldó képesség
  • Lean rendszer ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes, magyar és angol nyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő