www.cvonline.hu

FOLYAMATFEJLESZTŐ (7223)

  • A hirdetés 734 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. egri megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Folyamatfejlesztő

Elvárások:
•Felsőfokú, műszaki iskolai végzettség
•Angol nyelv középfokú alkalmazása (német nyelv előny)
•Ipari, elsősorban autóipari gyakorlat (minimum 3 év)
•Lean filozófia, alapelvek és módszerek ismerete és szakmai gyakorlat
•Informatikai ismeretek (MS Office, Visio, Web,- AutoCAD előny)
•Minőség-központú gondolkodás, felelősségteljes munkavégzés
•Jó elemző és problémamegoldó képesség
•Képesség csapatmunkára
•Kezdeményező készség
•Szervező és tervező készség
•Kommunikációs készség, asszertivitás, konfliktus-kezelő képesség

Feladatok:
•Aktív részvétel az éves célkitűzések meghatározásában és értékelésében. Az A3 gondolkodás és a PDCA menedzsment alkalmazása. A minőségközpontú gondolkodás és viselkedés megvalósítása
•Értékáram folyamatok, elrendezési rajzok, (kézi-, gépi) munkahelyek tervezése és a megvalósításban közreműködés. A veszteségek feltárása, folyamatos fejlesztés kezdeményezése és alkalmazása
•A vállalat probléma-megoldó kultúrájának fejlesztése
•Aktív részvétel és kezdeményezés az oktatási program kialakításában, a munkatársak folyamatos fejlesztése, tréningek megtartása, mentorálás
•Folyamat megerősítés, belső ellenőrzések, auditok végrehajtása a javító-, megelőző akciók nyomon követése, részt vétel a megvalósításban
•Nemzetközi projektekben való részvétel, értékáram és logisztikai folyamat kialakítása a vállalati termelési rendszer elveinek biztosításával

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•stabil munkahely

Munkavégzés helye: Eger

Munkába állás tervezett időpontja: Azonnal

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben Fekete Mariann-nál a 06 30 324-9145 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857