Folyamatfejlesztési vezető (Észak-Magyarország) - FFL - 1206

  • A hirdetés 1950 napja lejárt

Észak-Magyarországi multinacionális járműipari megbízónk számára keresünk Folyamatfejlesztési vezető munkatársat.

Feladatok:

  • Gyári szintű CI folyamatok kidolgozása, végrehajtása
  • Folyamatos fejlesztési képzések, tréningek tartása, lean coaching
  • Meglévő projektek menedzselése, új projektek definiálása, véghezvitele
  • Kaizen események szervezése, lebonyolítása
  • Belső lean auditok lebonyolítása
  • Lean mérnök besztottak irányítása, közvetlen beszámolás a gyárigazgatónak
  • Vállalati jobbító javaslati rendszer működtetése
  • Legjobb gyakorlatok azonosítása, bevezetése
  • Változásmenedzsment programokban történő aktív, szakértői részvétel

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • 2-5 éves gyártási/multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Lean (TPS) gyártási folyamatok/rendszerek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kivaló problémamegoldó készség

Egyed Ildikó Vezető HR Tanácsadónál,  fényképes, kétnyelvű, word fomátumban szerkesztett önéletrajzzal és a bérigény feltüntetésével!

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Referencia: FFL - 1206