www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztési technikus

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1083004

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

FOLYAMATFEJLESZTÉSI  TECHNIKUS

Főbb feladatai, felelőssége:

  • Gyári KPI-ok által támasztott célok megvalósítása a folyamatmérnök koordinációja alatt
  • Gyári szereldei folyamatok optimalizációjában való aktív részvétel
  • Gyártási problémák kivizsgálását követően a javító intézkedések bevezetése
  • Új termék bevezetésénél a problémás pontok megoldása, továbbítása a mérnökök felé
  • Próbagyártások támogatása, kapcsolattartás a mérnök csapattal és a társosztályokkal
  • Gyártóeszköz karbantartások végrehajtásának ellenőrzése, műszerbeállítások ellenőrzése
  • Műszakjához kapcsolódó gyártási problémákat követően a javító intézkedések bevezetése
  • Gyártási hibaarány figyelése, elemzése, a problémás pontok továbbítása a mérnökök felé
  • Biztosítsa a futó termelés, a fejlesztések és az új termék bevezetések által generált célok időterv szerinti teljesítését
  • Mérnökkel közösen a változtatási kérelmek bevezetése, végrehajtatása a gyakorlatban
  • Munkautasítások kidolgozása, dokumentációk karbantartása
  • Műszakvezetők közvetlen támogatása, informálása, termelési csapatok közvetlen támogatása
  • A műszakjához kapcsolódó fejlesztési projectek indítása és az ezekben való aktív részvétel
  • Napi szintű cél és feladatfelkövetés,státuszok folyamatos kommunikációja a mérnökök felé

Elvárások:

  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai középfokú végzettség
  • 2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Magas áttekintési képesség, átfogó látásmód
  • Komplex, vállalati szinten való gondolkodásmód
  • Időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség
  • Szerelési folyamattervezésben szerzett tapasztalat
  • Szerszámtervezési és kivitelezési tapasztalat
  • Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete
  • 12 órás, folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

• Alapbéren felül teljesítmény bónusz
• Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
• Fejlődési lehetőség
• Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: