www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1027832
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

FOLYAMATFEJLESZTÉSI TANÁCSADÓ, SZOFTVER SZAKÉRTŐ (E-TC01)

Feladat:
  • Szoftver szakértőként a te feladatod lesz a szoftver teljes körű paraméterezése új- és már meglévő ügyfeleinknél. Szorosan együtt kell dolgoznod az értékesítési csapatunkkal valamint az ügyfelekkel, hogy minden igényt begyűjts tőlük annak érdekében, hogy a rendszer az ő igényeiknek megfelelően működjön.
  • Munkád fő célja, hogy a cég terméke zökkenőmentesen kerüljön bevezetésre ügyfeleinknél. Implementáció, folyamatelemzés, konfigurálás, konzultáció.

Elvárás:
  • Műszaki felsőfokú végzettség, lehetőség szerint informatikai,
  • Legalább 2 éves, több cégnél, üzleti szoftver bevezetésében vagy informatikai audit támogatásban szerzett tapasztalat (hosztolt- és felhő alapú egyaránt),
  • Gyors tanulási készség,
  • A Windows operációs rendszer, illetve a Windows alapú szoftverkörnyezet alapos ismerete,
  • Reguláris kifejezések magabiztos használata,
  • Általános c#, HTML és JavaScript ismeret előny,
  • Magabiztos Excel használat (Pivot táblák),
  • Nemzetközi vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás, dokumentációs szint, fejlődési hajlandóság,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Képesség folyamatok felmérésére és átlátására (folyamatelemzés),
  • Pontosság, a részletekre való odafigyelés,
  • Határidők pontos betartása, jó stressz tűrő képesség.

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, hosszú távú
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekel, akkor regisztráld magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna