FOLYAMATFEJLESZTÉSI és FOLYAMATSZERVEZÉSI PROJEKTVEZETŐ (Feldolgozóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1020130

Neves nemzetközi vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A projektek végrehajtása során a folyamatmérnöki / folyamatszervezési tapasztalat alkalmazása - teljes projektek koordinálása, levezénylése a beruházás tervezésétől a gyártás indításán keresztül az ésszerű módosításokig
  • A munka meghatározott ütemeinek megfelelő műszaki színvonalon-, illetve időre- valamint költségvetésen belüli megvalósítása
  • A folyamat- és hitelesítési dokumentáció előkészítése és elkészítése

Elvárások

  • BSc. (főiskolai) szintű diploma folyamatmérnöki, gépészmérnöki, vegyészmérnöki vagy ezzel egyenértékű szakon. Az MSc. (egyetemi) szintű mérnöki diploma előnyt jelent
  • 4-5 év gyártási/üzemeltetési tapasztalat, beleértve a feldolgozóiparban szerzett problémamegoldó/hibaelhárítási tapasztalatokat. (Folyadékok feldolgozása, porszerű anyagok kezelése, ömlesztett anyagok kezelése (nedves & száraz) és más kapcsolódó folyamatok
  • Folyamattervezésben, felülvizsgálatban és optimalizálásban szerzett tapasztalat
  • Projektmérnöki tapasztalat, illetve csapatban történő munkavégzés képessége
  • Egy mérnöki projekt különféle szintjein szerzett korábbi tapasztalat, amely lehet egy üzem bővítésével/módosításával- és/vagy új üzemi egységek kivitelezésével kapcsolatos
  • Desztillációs folyamatok, desztillációs berendezések, evaporátorok és szárítók ismerete
  • Idegen nyelv ismerete, különös tekintettel angol szakmai nyelv
  • Az MS Projecttel, illetve más tervező/ütemező eszközökkel kapcsolatban szerzett mértékadó tapasztalat
  • Dokumentum-ellenőrzési folyamatok alkalmazásával és megvalósításával kapcsolatos tapasztalat

Előnyt jelent

  • Folyamatmérnöki munkakörben szerzett korábbi munkatapasztalat, beleértve a projektindítást, tervezést, az eszközök specifikációját, a beszerzést, telepítést, tesztelést, üzembe helyezést és átadást
  • Jó csapatjátékos rugalmas hozzáállással
  • Kiváló MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs képességek
  • Vezetői engedély

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Cafeteria
  • Bónusz

A munkavégzés helye

Közép-Magyarország

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATFEJLESZTÉSI és FOLYAMATSZERVEZÉSI PROJEKTVEZETŐ (Feldolgozóipar), Közép-Magyarország