Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATFEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ

(HF 11-7793)

pozícióba.

Feladat

  • Folyamatfejlesztési és ipari mérnökség irányítása (4-5 fizikai és 4-5 szellemi dolgozó),
  • Lean és egyéb projektek vezetése,
  • Gyártási munkafolyamatok elkészítése új berendezésekre,
  • Meglévő gyártási munkafolyamatok aktualizálása,
  • Fejlesztési projektek megvalósítása és követése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mechatronikai, villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség),
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (előny: autóiparban szerzett tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7793”as referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Csoportvezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Csoportvezető Munkavégzés...
Pest

Pest

Trenkwalder Kft

Gyöngyösi partnercégünkhöz munkavállalót keresü...
Heves, Heves