www.cvonline.hu

Folyamatellenőr

  • Frissítve 59 napja

Érdekel a gyártás termelés világa? Szeretnél egy stabil, jól fizető állást ? Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést kínálunk az alábbi pozícióban ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Mintavételezés
  • Végtermékek ellenőrzése
  • Dokumentálás
  • Berendezések működésének ellenőrzése

Elvárásaink:

  • 8 általános
  • alapszintű számítógépes tudás
  • precíz,megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
  • Stabil, biztos munkahely

Munkavégzés helye: Orosháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a 06-20-216-00-43-as számot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Békés, Békés