www.cvonline.hu

Folyamatellenőr

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Multinacionális, gumiabroncsokat gyártó partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

(BUD380)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártásközi mérések elvégzése és dokumentálása

  • Hibás és selejtes termékek adminisztrációja (SAP-ban)

  • A gyártási folyamatok felügyeletével, biztosításával kapcsolatos vizsgáltok, elemzések elvégzése

  • A gyártósoron lévő dolgozók ellenőrzése a technológiai előírások betartása tekintetében

  • Aktív részvétel a folyamatos javító, fejlesztő tevékenységekben

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elektronikai végzettség előnyt jelent)

  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben

  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

  • Önállóság, precizitás, problémamegoldó készség

  • Határozott fellépés

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Előrelépési lehetőség

  • Nagyvállalati környezet

  • Stabil háttér

  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), támogatott étkeztetés

  • Kiemelkedően modern munkakörnyezet és munkakörülmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/252 14 11 telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014