www.cvonline.hu

Folyamatellenőr - IT és Üzleti területek [ST-ABE04]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.05.
Hirdetés azonosító: 889210

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális hátterű megbízónk budapesti regionális központjába keresünk új munkatársat.

Feladatok

- a vállalat információs rendszereinek és üzleti folyamatainak elemzése, vizsgálata
- folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása, előterjesztése, mind az üzleti, mind az IT területek irányába
- üzletági kapcsolódó projektekben való részvétel, projekt auditok végrehajtása
- IT audittal kapcsolatosok folyamatok támogatása
- részvétel általános IT controll és IT kockázatértékelési projectekben

Elvárások

- felsőfokú végzettség
- 2-3 éves IT audit tapasztalat, valamint nyitottság egyéb üzleti területek vizsgálatára is
- általános informatikai folyamatokkal kapcsolatos ismeretek
- középfokú (szakmai) angol nyelvtudás
- felhasználói szintű MS Office ismeretek
- analitikus gondolkodásmód

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió