www.cvonline.hu

Folyamatelemző technikus (minőségbiztosítás)

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Feladatok:

  • „0” szériás készülékek gyártásának ellenőrzése
  • Gyártósoron történő mérések adatainak begyűjtése, visszaellenőrzése
  • Kalorikus problémák ellenőrzése, kivizsgálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeret
  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Mérőeszköz használatt

Előnyt jelent:

  • Villamos szakirányú középfokú végzettség
  • Hűtőszekrény-gyártásban szerzett tapasztalat

Bővebb felvilágosítás és munkára jelentkezés:
Takács Tímea HR specialista
E-mail: timea.takacs@electrolux.com
Posta: 4400 Nyíregyháza, Ipari Park