www.cvonline.hu

Folyamatautomatizálási szakértő (Makró programozó)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 508057

Magyar tulajdonú, ágazatában piacvezető, szolgáltató partnerünk bővülő csapatába új munkatársat keresünk:

Feladatok:
  • munkaügyi folyamatok automatizálása;
  • jelenléti ívek adatainak importálása;
  • munkaügyi bevallások havi szintű ellenőrzésének automatizálása;
  • VBKJ rendszer ellenőrzésének elősegítése automatizmusok építésével (Visual Basic);
  • asszisztencia általános és ad-hoc ellenőrzések automatizálásában;
  • eseti riportok készítése;
  • automatizmusok támogatása Access/Excel makrók írásával;
  • folyamat kontrolling feladatok ellátása (működtetés ellenőrzésen keresztül);
  • HR kontrolling, bérszámfejtés előkészítése.
Elvárások:
  • releváns szakirányú végzettség, illetve gazdaságinformatika szakirány előny jelent;
  • adatbázis kezelési ismeretek MS Excelben;
  • Excel makrók rögzítésében, futtatásában, módosításában szerzett tapasztalat (teszteljük!);
  • munkajogi, munkaügyi ismeretek vagy érdeklődés;
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség, jó monotónia tűrés;
  • angol nyelvtudás előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • Fiatalos, dinamikus környezet,
  • Teljes vagy akár részmunkaidős foglalkoztatás,
  • Felelősségteljes, önálló feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió