www.cvonline.hu
Folyamatautomatizálási junior tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1200215
IT SERVICES FEJLÉC

Budapesti partnerünk számára keresünk Folyamatautomatizálási junior tanácsadót az alábbi leírással:

Főbb feladatok

  • Részvétel folyamatelemzési, fejlesztési és automatizálási munkákban;
  • Részvétel Process Robotics jellegű munkákban (Point-to-Point Automation, Robotic Process Automation, Robotic Desktop Automation, Enhanced Process Automation stb.), automatizálási megoldások fejlesztésének és tesztelésének tervezésében, szervezésében, ellenőrzésében. Technikai dokumentációk készítése;
  • Nemzetközi csapatokkal való kapcsolattartás;
  • Értékesítési lehetőségek megtalálása;
  • A projekt menedzserek munkájának támogatása, a projektekhez kapcsolódó tervezési, szervezési, ellenőrzési, riportálási feladatok támogatása
  • Elvárások

  • Hasonló munkakörben legalább 2-3 év tapasztalat;
  • Főiskolai vagy egyetemi tanulmányok informatikai és közgazdasági területeken - a pozíció betöltésének nem feltétele az informatikai végzettség, azonban a megfelelő jelölt erős informatikai érdeklődéssel rendelkezik;
  • Üzleti folyamatok ismerete;
  • Erős analizáló és szintetizáló készségek, logikus gondolkodásmód, precizitás;
  • Pozitív, kommunikatív személyiség, elkötelezettség a tanulás és fejlődés irányában;
  • Jó csapatjátékos;
  • Kisebb csapatok (2-3 fő) irányításában szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Programozási készségek előnyt jelentenek;
  • Folyamat/ minőségbiztosítási módszertanok (pl. Six Sigma) ismerete előnyt jelent
  • Amit parnterünk kínál

  • Kihívásokkal teli munka egy fiatalos, motivált csapat tagjaként, nemzetközi cégnél
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Ha érdekes számodra a pozíció, várjuk magyar/angol nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi e-mail címre: zsuzsanna.torda@bluebird-europe.at
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió