www.cvonline.hu

Folyamat / üzemmérnök

  • A hirdetés 385 napja lejárt

 HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

 Folyamat/üzemmérnök

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gyártási folyamatok előkészítése, folyamatos fejlesztése, piaci igényekhez igazítása a gyártási dokumentációk alapján.
  • A munkatervek hatékony kialakítása, a gyártási normák ellenőrzése, módosítása és nyomon követése.
  • Anyagáramlások optimalizálása.
  • Aktív kommunikáció a társrészlegekkel (műszaki terület, üzem).
  • A mérnök kollegák szakmai támogatása.
  • CNC programozás ismerete.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Gépészmérnök, vagy műszaki menedzser végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat technológiai, munkafolyamat előkészítői munkakörben.
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Felelősségteljes, önálló és pontos munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • MS Office ismeretek
  • ISO 9001 rendszer ismerete
  • Lean/TPS ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Téglás

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre vagy a megadott e-mail címre várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt

4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő