www.cvonline.hu
Folyamat technikus (Referenciaszám: PJ3276)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.03.18.
Hirdetés azonosító: 881130
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó és mérőberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Folyamat technikus

A sikeres pályázó feladatai:
- Megmunkálási folyamatokat szabályozó gyártástechnológiai dokumentációk (művelettervek, műveleti utasítások, CNC programok) készítése
- Alapanyagok meghatározása forgácsolt alkatrészek gyártásához
- Aktív részvétel az első darabos gyártásokban
- Adattisztítási feladatok ellátása
- Rajzváltozások lekezelése

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Középfokú gépész végzettség (gyártástechnológiai szakirány)
- Erős rajzolvasási ismeretek
- Min. 2-3 éves forgácsolói gyakorlat (hagyományos és CNC gépek kezelése)
- CNC programozásában szerzett tapasztalat
- CAD / CAM szoftverek felhasználói szintű ismerete
- Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
- Vevőközpontú gondolkodásmód, jó kommunikációs készség
- 2 műszakos munkarend vállalása

Előny:

- Mazatrol Matrix I & Matrix II vezérlések ismerete
- Solid Edge & Edgecam felhasználói szintű ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Kedvező juttatási csomag (Utazás támogatás, sportolási és nyelvtanulási lehetőség, élet- és balesetbiztosítás)

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.