www.cvonline.hu

Folyamat optimalizáló

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 846432

Meghatározó multinacionális élelmiszeripari Megbízónk részére, röszkei munkavégzéssel az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • Felelős a Manufacturing Excellence (TPM) program végrehajtásáért, tervek, stratégiák kidolgozásáért;
  • Hatékonyság növelése, illetve a veszteségek csökkentése;
  • Gyártási teljesítmény javítása;
  • Folyamatok áttekintése és azok elemzése, kritikus pontok meghatározása;
  • Fejlesztési feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás a Manufacturing Excellence (TPM) program külföldi irányítóival és külföldi társgyárakkal
Elvárások:
  • főiskolai vagy egyetemi üzemmérnöki (műszaki végzettség előny) végzettség;
  • főként gyártási környezetben szerzett tapasztalat ;
  • TPM Lean/optimilizálási ismeretek előny;
  • min. 2-3 éves vezetői tapasztalat;
  • coaching tapasztalat előny;
  • folyékony angol és magyar nyelvtudás;
  • MS Officeban való jártasság;
  • kitűnő problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • önállóság, precizitás;
  • proaktív gondolkodásmód;
  • analitikus szemléletmód;
  • következetes, határozott, magabiztos fellépés;
  • struktúrált, precíz, következetes munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Amit kínálnak:
  • versenyképes fix jövedelem és egyéb juttatások
  • folyamatos szakmai támogatás, képzések, fejlődési- és karrierlehetőség
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • segítünk az önéletrajzát a pozícióra igazítani
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
Munkavégzés helye:
  • Röszke
Kapcsolat:
Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével: E-mail cím megjelenítése