Folyamat minőségügyi mérnök | Process Quality Engineer - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 137 napja lejárt

Feladatkör:
Mutlinacionális gyártócéghez keresünk angolul kiválóan beszélő minőségügyi mérnököt, aki szívesen vállalja a külföldi kiküldetéseket is! A munkakörhöz kapcsolódó feladatok: Új termékek fejlesztésénél képviseli a minőségügyi oldalt, termék és folyamat tesztelésben vesz részt. Felügyeli az eljárásokat és projekteket minőségügyi szempontból, szükség esetén javító intézkedéseket vezet be. A termelési folyamatban meghatározza a minőségellenőrzési pontokat és folyamatokat. Részt vesz a minőségügyi riportok elkészítésében, megvitatásában. A termékkel és termelési folyamattal kapcsolatos képzést tart. Más területekkel együttműködve folyamatosan fejleszti az eljárásokat. Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el önéletrajzát még ma! Felgyorsíthatja a kiválasztási folyamatot, ha megjelöli bérigényét, és munkába állásának legkorábbi lehetséges időpontját!

Végzettség:
Műszaki egyetemi vagy főiskolai diploma

Szakmai tapasztalat:
2 évnyi, hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
- ISO szabványrendszer és alapvető minőségügyi eszközök ismerete, - emberek képzésében-fejlesztésében szerzett tapasztalat, - dokumentáció kezelésben és beszámolók készítésében szerzett tapasztalat, - kiváló angolnyelv tudás, jó kommunikációs készségek, - nemzetközi (céges telephelyek közötti) kiküldetés vállalása.

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Több, mint egy évtizede Tatabányán működő, 1000 fővel dolgozó multinacionális gyártó cég.
Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélszolgálati munkatárs

Work Force Kft.

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az ...
Magyarország

IT Tanácsadó

IT tanácsadó Feladatok:Partnerünk Tax Service L...

Raktáros Budapest

Szeretne egy biztos helyen, hosszú távon dolgoz...