Folyamat minőségügyi mérnök / Process Quality Engineer (PQE)

  • A hirdetés 826 napja lejárt
A világ legnagyobb gépjármű utasvédelmi berendezéseket gyártó, stockholmi székhelyű cégcsoportja az Autoliv. Az Autoliv Kft. a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, mely Sopronkövesden jelenleg 1800 főt foglalkoztat, és újabb álláslehetőséget kínál a következő munkakörbe:

Folyamat minőségügyi mérnök

Process Quality Engineer (PQE)

Feladatok:

  • A dolgozói (gyártósori) önellenőrzés rendszer megszervezése, kialakítása és működtetése
  • Gyártásközi minőség-ellenőrzés biztosítása
  • Közreműködés a vevői reklamációk megoldásában, a javító intézkedések betartásának termelésben való nyomonkövetésében
  • Dokumentációk / statisztikák / kimutatások, naprakész vezetése
  • Kulcsmutatók nyomonkövetése
  • Közreműködés a belső és külső auditokban
  • Új intézkedések kiadása, bevezetésének ellenőrzése
  • Munkatársak oktatása, minőséggel kapcsolatos tréningje
  • Közreműködés a P-FMEA, ill. Controlplan, stb. kidolgozó / módosító / aktualizáló stb. teamekben.

Amit várunk:

  • Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség
  • Gépjárművezetői gyakorlat

Előny:

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Auditori ismeretek és tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • ISO 9001, QS 9000, VDA 6.1, ISO/TS 16949 szabványok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.

Az itt meghirdetett pozícióinkról további információkat a honlapunkon talál.

Kapcsolat: Autoliv Kft. HR Osztály

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol