www.cvonline.hu

Folyamat mérnök

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Amerikai hátterű, globális, kategóriájában vezető szerepet betöltő gyártó cég keresi leendő munkatársát az alábbi munkakörbe:

munkatársat

Feladatok:

  • Termék és folyamatfejlesztésben való részvétel;
  • Folyamatok dokumentálása;
  • Project-management feladatok végrehajtása: pl Kaizens;
  • Termékek, folyamatok lehetséges hibáinak és hatásainak felismerése és értékelése;
  • Azon tevékenységek meghatározása, melyek kiküszöbölhetik, vagy csökkenthetik a lehetséges hibák bekövetkezésének esélyeit;

Elvárás:

  • Műszaki gépész vagy villamosmérnöki végzettség
  • Lean / 6 Sigma és termelésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó képesség, pontosság
  • Határozott fellépés, önállóság
  • Vezetői engedély, saját gépjármű (előny)

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bér + cafeteria
  • Multinacionális vállalati környezet, fejlett vállalati kultúra
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.