www.cvonline.hu

Folyamat fejlesztő munkatárs - Tatabánya

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a pozícióban az Ön feladata lesz: - Időfelmérések és változásjelentések készítése és lebonyolítása. - Alkatrészlisták és munkatervek létrehozása és karbantartása. - Kapcsolattartás az anyavállalattal és a vevőkkel egyaránt. - Statisztikák készítése. - Új technológiák telepítésében való részvétel. - Folyamatok fejlesztése (5S, LEAN), levezetése és dokumentálása. - Együttműködés a különböző társosztályokkal, mint gyártás előkészítés és minőség biztosítás.

Végzettség:
Minimum középfokú, szakirányú végzettségű szakembert keresünk.

Szakmai tapasztalat:
Elektrotechnikai vagy minőségügyi tapasztalat, megalapozott szakmai tudás szükséges.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - Aktív kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudással rendelkezik. - ISO 9001-es szabvány ismerete. - Nyitott a külföldön történő betanulásra. - Jó csapatjátékos, rugalmas, önálló és terhelhető.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Az elektronika, a tervezés, a gyártás és a szolgáltatás területén vezetö multinacionális vállalat.
Karbantartás vezető | Maintenance team leader - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Termékfejlesztő mérnök | Product development engineer - Tatabánya

T-HR Kft.

Karbantartási műszakvezető - Székesfehérvár környéke

T-HR Kft.

Fejér, Székesfehérvár