www.cvonline.hu

Földügyi előadó

  • A hirdetés 1227 napja lejárt

A Gyermelyi Zrt. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladatok:

  • mezőgazdasági ingatlanok tulajdoni és földhasználati jogával kapcsolatos dokumentáció és nyilvántartás kezelése;
  • kapcsolattartás az illetékes hivatalokkal.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret,
  • megbízhatóság, jó kapcsolatteremtő képesség.

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

Gyermely

Jelentkezési határidő: 2014. március 13.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítvány másolatát Kardos Krisztina humánpolitikai vezető részére az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Jog / Jogi tanácsadás
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő