www.cvonline.hu

FÖLDMUNKAGÉP KISZÁLLÓ SZERELŐ

  • A hirdetés 900 napja lejárt

A KUHN csoportot 3 stratégiai divízió alkotja az építőgépek, a rakodógépek és a szerszámok (EMCO) terén. Az egyes divíziók egymástól elkülönülten működnek saját szervezettel, de mind a KUHN Holding égisze alatt. A 40 éve alapított KUHN csoport 10 európai országban, összesen 14 céggel végzi sikeresen tevékenységét.

A nemzetközi cégcsoport milliárdos forgalmú, a magyar piacon 1990 óta működő tagjaként a KUHN Földmunkagép Kft. folyamatosan bővülő tevékenységének köszönhetően keres munkatársat

munkakörbe,

SZOMBATHELY központtal.

Feladatok:

  • Földmunkagépek javítása / szervizelése
  • Hibakeresés / hibaelhárítás
  • Gyári műszaki utasítások értelmezése és végrehajtása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfélkörrel, valamint annak bővítése
  • Elvégzett munkák adminisztrációja

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (földmunkagép-, mezőgazdasági gép- vagy erdőgazdasági gép vagy autószerelő) és szakirányú tapasztalat
  • Hibakeresési tapasztalat
  • Hidraulikus, elektromos ismeretek
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat (MS Office)
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent, de nem követelmény

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Mobiltelefon, laptop
  • Versenyképes juttatási csomag

Fényképes önéletrajzát várjuk a fizetési igény, valamint a lehetséges munkakezdési időpont megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő