www.cvonline.hu

FÖLDMUNKAGÉP KISZÁLLÓ SZERELŐ – SZEGED

  • A hirdetés 1104 napja lejárt

A KUHN csoport a KOMATSU – a világ legnagyobb

hidraulikus  kotrógép gyártója és világviszonylatban  az  egyik legjelentősebb földmunkagép előállító – képviselője 10 európai országban, összesen 13 céggel végzi sikeresen tevékenységét. A cégcsoport milliárdos forgalmú, a magyar piacon 1990

óta működő tagjaként a KUHN Földmunkagép Kft.

folyamatosan bővülő tevékenységének köszönhetően keres munkatársat

FÖLDMUNKAGÉP KISZÁLLÓ SZERELŐ munkakörbe, NYÍREGYHÁZA környékére

Feladatok:
Földmunkagépek javítása / szervizelése

Hibakeresés / hibaelhárítás

Gyári műszaki utasítások értelmezése és végrehajtása

Kapcsolttartás meglévő ügyfélkörrel, valamint annak bővítése

Munkabeosztás önálló elkészítése

Elvégzett munkák adminisztrációja

Elvárások:
Szakirányú végzettség (földmunkagép-, mezőgazdasági gép- vagy autószerelő)

Hibakeresési tapasztalat

Hidraulikus ismeretek

Önálló munkavégzés és problémamegoldás

Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat (MS Office)

Területi lakóhely

A területen működő ügyfélkör alapos ismerete előnyt jelent

Angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem követelmény

Amit kínálunk:
Stabil munkáltatói háttér

Alkalmazotti jogviszony

Céges szervizautó, mobiltelefon, laptop

Versenyképes juttatási csomag

Fényképes önéletrajzát várjuk a fizetési igény, valamint a lehetséges

munkakezdési időpont megjelölésével az alábbi e-mail címre.