www.cvonline.hu

Földmunkagép Kezelő

  • A hirdetés 742 napja lejárt

Az

EVERLING Kft.

földmunkagép kezelő

munkatársat, illetve alvállalkozókat keres az ország különböző pontjain végzett, park, sportpálya és város-rehabilitációs munkái kivitelezési munkáinak elvégzésére.

Feladatok:

  • Bobcat típusú gépek kezelése
  • tükör és feltöltések készítése
  • szintezések készítése
  • a kiadott építési feladatok elvégzése
  • a technológiai előírások betartása és minőségi követelmények biztosítása
  • az átadási határidők teljesítése
  • az előírt okmányok (gépnapló) és nyilvántartások pontos, folyamatos vezetése
  • a munkagép műszaki állapotának napi ellenőrzése
  • a tervezett műszaki ellenőrzések, illetve rendkívüli meghibásodásból adódó javítások megszervezése
  • a kezelésére bízott munkagép leggazdaságosabb üzemeltetése, a fogyasztási norma betartása
  • a berendezés külső és belső tisztaságának biztosítása, a tartozékok megőrzése
  • a munka- és tűzvédelmi előírások maradéktalan betartása
  • folyamatos kapcsolattartás a kijelölt építésvezetővel, illetve a cégvezetéssel

Elvárások:

  • szakmunkás képesítés, földmunkagép vagy könnyű és nehézgépkezelő tanfolyami végzettség
  • nagy volumenű kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat
  • magas színvonalú, önálló munkavégzés képessége
  • teljesítmény arányos bérezés elfogadása
  • jó problémamegoldó képesség
  • lelkiismeretesség, precizitás, terhelhetőség

Előny:

  • kert és sportpálya építésében, város rehabilitációs munkákban szerzett gyakorlat
  • technikusi végzettség
  • számlaképesség

Szükség esetén szállást biztosítunk.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, érdeklődjön a 06 30/ 444-71-63-as telefonszámon 8.00 óra és 1.00 óra között.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő