www.cvonline.hu

Földmunkagép-kezelő

  • A hirdetés 515 napja lejárt

Építőipari partnercégünk részére keresünk új kollégákat azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok
• út - és közműépítések földmunkáinak elvégzése
• építmények körüli földmunkák, tereprendezés
• munkabiztonsági előírások betartása

Elvárások
• nehézgépkezelői jogosítvány JCB, BOBCAT (1111, 4511)
• nehézgépkezelői OKJ képzés előny
• mobilitás, munkavégzés az ország különböző területein
• út- és közműépítésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Amit nyújtunk
• stabil, hosszú távú munkalehetőség
• munkaszerződés, határozatlan időre 3 hónap próbaidővel
• versenyképes javadalmazás
• fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Magyarország
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő